
Atsakome už geriamo vandens higieną vandentiekio sistemose
Higiena yra mokslas apie apsaugą nuo ligų, legionelių bakterijų ir sveikatos išsaugojimą bei stiprinimą. Geriamo vandens higiena reiškia saugų vandentiekio vandenį, kuris nekelia jokio pavojaus sveikatai per visą pastato gyvavimo ciklą, kaip apibrėžta normose.
Geriamasis vanduo yra svarbiausias gyvybės elementas. Mums svarbiausia kad būtų užtikrinta nepriekaištinga vandens kokybė higienos atžvilgiu – nuo įvadinės sklendės iki čiaupo – todėl įsipareigojome teikti techninę pagalbą projektuotojams, montuotojams bei pastatų priežiūrą atliekančioms įmonėms. nuo pagrindinio vamzdžio jungties iki čiaupo.
„Uponor“ higiena tai geriamo vandens paskirstymo sistema, užtikrinanti aukščiausius higienos standartus, decentralizuotai ruošiant karštą vandenį, “žiedinis” montavimo būdas ir automatinis vamzdžių praplovimas, siekiant išvengti vandens užsistovėjimo.
Pagrindinės taisyklės, kaip užtikrinti gerą geriamo vandens kokybę
Šilto vandens temperatūra turi būti > 55 °C
„Uponor“ vamzdynų sistemų asortimentas ir projektavimo principai padeda palaikyti žemesnę nei 25 °C vandens temperatūrą ir išvengti šilimo šalto vandentiekio vamzdyje.
Geriamojo vandentiekio sistemos turi būti suprojektuotos taip, kad būtų užtikrintas pakankamas vandens pasikeitimas kas 72 valandas / bent kas 7 dienas. „Uponor“ žiedinės vandentiekio sistemos ir automatinio praplovimo įrenginiai padeda visada palaikyti vandens tekėjimą ir išvengti jo užsistovėjimo.
Kas yra legioneliozė?
Ar žinojote, kad šiais metais daugiau nei 656 097 mirčių priežastis buvo ligos susiję su geriamojo vandens kokybe? Nors dauguma specialistų praneša ne apie visus atvejus, pavojingiausia su vandeniu susijusi infekcija yra legioneliozė, pvz., legionelių pneumonija. Liga susergama dėl didelės legionelių bakterijų koncentracijos užterštame vandenyje; užkrėstų pacientų mirtingumas yra 10–15 proc. Sužinokite daugiau:
ES direktyva dėl geriamo vandens apsaugos
Ką tai reiškia jūsų geriamo vandens sistemai?
