Uponor ventiliacijos sistema

Greitesnis montavimas su iš anksto izoliuotomis vėdinimo sistemomis

Iš anksto izoliuota vėdinimo sistema

Iš anksto izoliuota vėdinimo sistema

Izoliuoti vėdinimo produktai yra tie patys produktai, kaip ir standartinėje vėdinimo sistemoje. Skirtumas yra tas, kad jie yra padengti 15 mm storio putplasčio sluoksniu. Putplastis apsaugo nuo vandens kondensavimosi ant vamzdžių ir dalių paviršių.  Iš viršaus pakanka šilumos izoliacijos, taip pat saugo apsaugo nuo smūgių bangų, tai pagreitina montavimą ir taupo išlaidas.Suomijos Statybų informacijos fondas „Uponor“ izoliuotą vėdinimo sistemą 2009 metais išrinko geriausiu statybų produktu.

Putplastis gaminamas iš polietileno putų, kurios yra lengvos, neskleidžia jokių nemalonių dirginančių dulkių, ir pasižymi geromis izoliacinėmis savybėmis. Todėl ši sistema puikiai tinka ir tiekiamo oro vėsinimui, nes nėra kondensato atsiradimo rizikos. Be to, izoliacijos sluoksnis apsaugo nuo kondensato tiek vėsioje, tiek šiltoje aplinkoje – t. y. išpūsta porėta izoliacijos vata yra pakankama terminė izoliacija vamzdžiams. Tai supaprastina ir pagreitina montavimą bei sumažina sąnaudas.

Izoliacijos sluoksnis padengiamas gamykloje, todėl jis yra visada sandariai prigludęs prie vamzdžių ir dalių. Taip užtikrinama, kad visos oro kanalų dalys būtų tinkamai izoliuotos. Iš anksto izoliuoti vamzdžiai padeda sumažinti montavimo laiką bei sąnaudas ir kartu apsaugo nuo galimų įrengimo klaidų.

Uponor ventiliacija

Uponor iš anksto izoliuotos sistemos privalumai

  • Lengvas ir greitas montavimas
  • Ilgalaikis antistatinis, paviršius neleidžiantis kauptis purvui
  • Energiją tausojanti sistema: žemo slėgio kritimas
  • Jokių specialių įrankių nereikia: galima pjauti rankiniu pjūklu
  • Sistema apima platų jungčių ir priedų asortimentą