Uponor Siccus - Gulvvarmeplade på eksisterende gulv

Grindinis šildymas ir vėsinimas

„Siccus“ sausa montavimo sistema

Lengva ir negili konstrukcija

„Uponor Siccus“ grindinio šildymo sistema skirta medinėms grindims ant sijų ir tinka naudoti ir naujos statybos, ir modernizuojamuose pastatuose. „Uponor Siccus“ – tai sausuoju būdu įrengiama sistema (minimalus konstrukcijos aukštis – 43 mm), todėl darbai vyksta greitai, švariai, o juos atlikus, iš karto galima vaikščioti.

Galima naudoti įprastines grindų dangas – plyteles, parketą, kiliminę ir plastikinę dangą, kurių maksimalus terminis atsparumas yra Rλ,B = 0.15 m2K/W. „Uponor Siccus“ sudaro tik keturi elementai: montavimo plokštė, šilumos perdavimo plokštė, šildymo vamzdžiai, PE folija. Be to, visa konstrukcija yra lengva – tik 25 kg/m2, įskaitant grindų apkrovos paskirstymo lakštą. Tai didelis inžinerinis privalumas, ypač medinių sijų konstrukcijoms, o nedidelės masės grindų konstrukcija užtikrina greitą reakciją reguliuojant temperatūrą.

„Siccus“ montavimo plokštėje integruoti vamzdžių kanalai laiko šilumos perdavimo plokštes ir šildymo vamzdžius. Montavimo plokštes galima naudoti lanksčiai, jas lengva pjaustyti, jose yra kanalai „Uponor“ PE-Xa ir MLC vamzdžiams.

Uponor grindinis šildymas

Trumpai apie Uponor Siccus

  • Greitas įdiegimas; grindimis galima vaikščioti nedelsiant
  • Mažas statinis svoris
  • Žemas inertiškumas
  • Tinka kompoziciniams vamzdžiams ar PEX vamzdžiams. 14 diametro
  • Greita temperatūros valdymo reakcija