Sortimentet af pumpegrupper

Tiekimas ir paskirstymas

„Fluvia“ pamaišymo mazgai

„Uponor“ tiekiamo vandens temperatūros valdymo centras

„Uponor“ siūlo platų iš anksto sujungtų ir iš anksto surinktų „Fluvia“ tiekiamo vandens temperatūros valdiklių asortimentą. Jie įrengiami lengvai ir greitai. Be to, padeda energetiškai efektyviai valdyti tiekiamo vandens temperatūrą ir, kartu su „Uponor“ valdikliais, padeda suvartoti mažiau energijos. Skirtingoms paviršinio šildymo grandinėms reikalingi skirtingi įrenginiai bus įrengti arba katilinėje kaip centrinis valdiklis, arba kaip nuotoliniai valdikliai ties paskirstymo įrenginiu. Galima įrengti iki šešių drėgmės jutiklių, padėsiančių išvengti drėgmės vėsinant namus ar biurą.

„Uponor“ siūlomi „Fluvia“ tiekiamo vandens temperatūros kontrolės sprendimai ir komponentai pagrįsti mūsų moduline koncepcija. Juos galima naudoti praktiškai bet kurio tipo pastatui – nuo individualaus namo iki biurų pastatų komplekso – šildyti ir (arba) vėsinti.

Atskiros patalpos temperatūros kontrolė patikimai užtikrinama tik tada, kai reikiama karšto arba šalto vandens temperatūra yra pasiekiama bet kuriuo metu. „Uponor“ radijo bangomis valdomas 24 V šildymo / vėsinimo valdiklis C-46 tiekiamo vandens temperatūrą valdo fiksuodamas atmosferos sąlygas. Tiekiamo vandens temperatūros valdiklis tinka visoms paskirtims: šildymui, vėsinimui ir lauko zonų apsaugai nuo sniego ir ledo. Galite rinktis atskirus komponentus arba visiškai surinktą centrinę valdymo stotį, kurią tereikia prijungti.