„Uponor“ akademija

  • Uponor Academy location
  • Academy people at meeting
  • Uponor Academy seminar

Akademija - verslo sėkmė

Mūsų sėkmė priklauso nuo mūsų profesionalių partnerių, todėl „Uponor“ viena iš pirmųjų bendrovių pradėjo klientų mokymus apie „Uponor“ sistemų montavimo ypatybes ir technologijas. Iki šiandien daugiau nei 10000 profesionalų visame pasaulyje dalyvavo mūsų rengiamuose seminaruose įgydami žinių apie produktus, projektavimą ir montavimą. Montuotojams, projektuotojams architektams ir klientams mūsų specialistai parengs mokymus pagal Jūsų poreikius. Mokymuose įgysite vertingų teorinių ir praktinių žinių, kurias galėsite panaudoti savo projektuose. Žinios - tai privalumas kuris Jums atsipirks.
Mūsų siekiai visada išlieka vienodi - padėti partneriams sukurti geresnę gyvenamąją aplinką jų klientams. Seminarai bus rengiami „Uponor“ akademijoje, ar kartu su vietiniais „Uponor“ partneriais. 

Mūsų rengiami seminarai skirti patenkinti Jūsų poreikius, kad Jūs galėtumėte optimaliai pritaikyti įgytas žinias ir praktiką. Ar tai būtų baziniai techniniai mokymai, ar Jums jau žinoma informacija apie standartus ir jų pritaikymus:
Pasinaudokite proga gauti daugiau patirties ir specifinių žinių iš mūsų lektorių.

Uždaryti