Atidaryta pirmoji Uponor atstovybė ir gamykla Kinijoje

2017-05-25

Taicang Showroom250x160   Shanghai sales office 250x160

Uponor kompanija stiprina savo pozicijas ir įsitvirtina Azijos statybų rinkoje. Oficialiai atidaryta pirmoji Uponor gamykla Taicang‘e, Kinijoje.

Naujasis padalinys yra 14 tarptautinis Uponor centras, kuris pradėjo veikti jau 2016 m. pabaigoje. Šiuo metu tai jau pilnai įrengta ir sėkmingai veikianti gamybos bazė. Šis Uponor centras aprūpins tarptautiniame lygmenyje pirmaujančiais santechnikos sprendimais, energiją taupančiomis šildymo ir vėsinimo sistemomis gyvenamųjų ir komercinių pastatų rinką Kinijoje.

Taip pat yra įkurta ir nauja Uponor atstovybė Šanchajuje, Kinijoje, kuri aptarnaus visą produktų vadybos, inžinerijos, dizaino, rinkodaros ir pardavimų rinką Rytų Kinijoje.

„Mūsų gamykla Taicang yra pirmoji Uponor gamybinė bazė Azijoje, užimanti maždaug 5000 kvadratinių metrų. Joje gaminame plastikinių vamzdžių, vandentiekio ir patalpų mikroklimato sistemas, pagamintas iš PEXa, PPR ir PERT, skirtas aptarnauti Kinijos ir kitas Azijos šalis“, sako Werner Witte, Uponor vice prezidentas Azijai.

Uponor prezidentas ir generalinis direktorius Jyri Luomakoskis teigia: „2018 metais Uponor kompanija švęs Uponor 100-ies metų jubiliejų, todėl šis oficialus pirmosios mūsų gamybos bazės Kinijoje atidarymas yra svarbus momentas, kuris žymi naują Uponor gyvenimo etapą. Kinijos statybų rinka yra viena didžiausių pasaulyje, ir aš nekantriai laukiu pamatyti, kokias galimybes tai atneš Uponor kompanijai“Atgal į naujienas
Uždaryti