Vizija ir strategija

  • Vision and strategy people

Kuriame geresnę aplinką žmonėms

Pagrindinis „Uponor“ tikslas – bendradarbiaujant su profesionalais kurti geresnę gyvenamąją aplinką. Ir privačioje, ir darbo ar viešojoje erdvėje mūsų produktai padeda kurti tokią aplinką, kurioje žmonėms būtų maloniau gyventi ir dirbti. Bendradarbiaudami su profesionalais rūpinamės tvaresne ateitimi. Dirbdami su statybų pramonės specialistais, norime jiems suteikti daugiau galimybių ir pasiūlyti ypatingų sprendimų – padaryti viską, kad kiekvienas jų projektas būtų sėkmingas.

Vizija
Savo sprendimais gerinti gyvenamąją žmonių aplinką visame pasaulyje.

„Uponor“ tikslas – gerinti gyvenamąją žmonių aplinką kokybiškais patalpų klimato valdymo, santechnikos ir infrastruktūros sprendimais, kurie pakelia komforto lygį, padeda išsaugoti gamtos išteklius, efektyviai eikvoja energiją ir yra saugūs naudoti.

Būdamas pirmaujantis prekės ženklas šioje pramonės šakoje, „Uponor“ siekia išlaikyti nuolatinį pelningą augimą ir stiprinti savo pozicijas pagrindinėse geografinėse rinkose.

Strategija
Nuo 2003 m. „Uponor“ strategija nukreipta į tris pagrindinius elementus: augimą, prekės ženklo ir veiklos tobulinimą. Siekdama užsitikrinti tvirtą pagrindą pelningam augimui ateityje, bendrovė nuolat daug dėmesio skiria šiems pagrindiniams elementams stiprinti.

Vienas strateginių „Uponor“ tikslų yra vykdyti veiklą tuose produktų segmentuose ir rinkose, kuriuose galima užimti stiprią padėtį. Bendrovės veikla daugiausia orientuota į Europos ir Šiaurės Amerikos rinkas, tačiau verslas plėtojamas ir kai kuriose Vidurinių Rytų bei Azijos šalyse.

„Uponor“ prekės ženklas
„Uponor“ prekės ženklo esmė – pagalba klientams tvariais būdais kuriant geresnę aplinką. Keičiantis gerovės standartams ir gyvenimo būdui, keičiasi ir žmonių lūkesčiai. „Uponor“ siekia būti patikimas partneris, į kurį žmonės gali kreiptis teiraudamiesi paslaugų ir produktų, galinčių patenkinti jų poreikius.

Tai mes ir turime galvoje sakydami, kad „Uponor“ yra tiesiog daugiau.

Uponor values teaser

„Uponor“ vertybės rodo mums kelią

„Uponor“ versle svarbiausia – klientų poreikių supratimas ir patenkinimas. Mūsų vertybės padeda to siekti ir kartu stiprina prekės ženklą.

 

Uždaryti