Tyrimai ir technologijos

  • Research and technology laboratory
  • Research and technology Uponor heating controls
  • Research and technology tap water

Patirtis, teikianti pasitikėjimą

„Uponor“ produktai išsiskiria kokybe, patikimumu ir profesionalia konstrukcija. Jie paprastai naudojami sistemose, kurioms keliami ilgo tarnavimo laiko reikalavimai. Dažnai gaminiai būna paslėpti konstrukcijose ir tiesiogiai neprieinami.

Per ilgą laiką „Uponor“ sukaupė unikalią patirtį ir technologinių žinių plastikinių vamzdžių sistemų kūrimo, gamybos ir naudojimo santechnikos, šildymo bei infrastruktūros srityse. Vartotojų poreikių supratimas, patirtis, produktų konstrukcijos išmanymas bei žinojimas, iš kokių medžiagų juos gaminti, kaip gaminti ir kaip įrengti, valdyti ir prižiūrėti, suteikia „Uponor“ tvirtą pagrindą diegti naujoves, suteikiančias vartotojams pasitikėjimo.

Mes tikime tvaria statyba, leidžiančia išsaugoti resursus ateities kartoms. Mūsų tikslas – kurti novatoriškas sistemas, kurios naudoja mažiau energijos, tausoja vandenį, mažina atliekų kiekį, saugo pastatus ir net padeda išsaugoti gyvybę. Mūsų procesai užtikrina saugumą, patvarumą, mažą energijos naudojimą ir kuo mažiausią poveikį aplinkai.

„Uponor“ nustato aukščiausius santechnikos, šildymo ir infrastruktūros sistemų gamybos, įrengimo bei naudojimo standartus. Tačiau negalime veikti vieni, todėl bendradarbiaujame su kitais statybų pramonės profesionalais.

 

Uždaryti