Tiekimo grandinė

  • Supply chain moulding
  • Supply chain logistics
  • Supply chain infrastructure

Garantija, kad „Uponor“ klientų poreikiai būtų patenkinti

„Uponor“ tiekimo grandinės tikslas – savo klientus efektyviai aprūpinti aukštos kokybės produktais ir sistemomis. Žaliavų pirkimas, planavimas, gamyba, kokybės valdymas, sandėliavimas ir transportavimas – tai suderintos tiekimo grandinės dalys, skirtos užtikrinti, kad mūsų tiekiami produktai taptų žmonių gyvenimą gerinančių sistemų dalimi.

Nuolat plėtojame savo tiekimo grandinę, kad visiems klientams produktus galėtume tiekti efektyviai, laiku ir saugiai. Mūsų gamybos infrastruktūra yra sutelkta, o pirmaujančios pozicijos mums užtikrina kritinę masę – šiuodu veiksniai suteikia konkurencinį pranašumą įvairių technologijų srityje, didina kokybės užtikrinimo galimybes ir mūsų pasiūlymo vertę.

Vietos, kuriose veikia mūsų tiekimo grandinė, išsiskiria didele technologinės plėtros ir patirties istorija. PEX-a Engelio susiūtojo polietileno gamybos technologija išplėtota Virsbo (Švedija), daugiasluoksnio suvirinimo technologija – prie Cela Melis (Vokietija). Tai pirmaujančios pasaulyje vamzdžių gamyklos, orientuotos į atitinkamas technologijas. Nuo 1965 m. Nastoloje (Suomija) kaupiame plastiko formavimo ekstruzijos ir įpurškimo būdu patirtį.

 

Uždaryti