„Uponor“ pasaulyje

 • Uponor worldwide
 • Uponor worldwide services

Mūsų aptarnaujamos rinkos

„Uponor“ siūlo novatoriškus sprendimus gyvenamųjų, komercinių ir pramoninių pastatų statybų bei civilinės inžinerijos projektams. Aptarnaujame ir naujos statybos, ir renovacijos rinkų klientus. Mūsų konkurencinis pranašumas pagrįstas didele geografine aprėptimi, savo veiklos srities išmanymu, ilgamete patirtimi aptarnaujant šildymo, vėsinimo ir santechnikos rinkų klientus, taip pat siekiu profesionaliai patenkinti savo klientų poreikius.

„Uponor“ turi didelį ir geografiškai platų profesionalų tinklą, todėl galime užtikrinti išskirtinį ir patikimą aptarnavimą. Mūsų darbuotojai, visada esantys netoli klientų, teikia paslaugas daugiau nei 30 šalių – mes Jūsų paslaugoms visame pasaulyje!

„Uponor“ sprendimus teikia pagrindiniai platintojai, taip pat sprendimus galima užsisakyti kaip išbaigtus projektus.
  • Patalpų temperatūros valdymo sprendimai – nematomas komfortas

  • Siūlome didelį integruotų spindulinio šildymo, vėsinimo ir ventiliacijos sistemų pasirinkimą – jos yra sveiko ir komfortiško patalpų klimato pagrindas. Mūsų sprendimai padeda sumažinti energijos eikvojimą ir leidžia efektyviai naudoti atsinaujinančius energijos šaltinius pastatų šildymo bei vėsinimo sistemose.

   Skaitykite daugiau
  • Santechnikos sprendimai – patikimumas ir aukščiausia kokybė

  • Mūsų santechnikos sprendimų portfelį sudaro sistemos įvairiausiems poreikiams – geriamajam vandeniui tiekti pastatuose arba tarp jų, šilumai pernešti į radiatorius ir kt. „Uponor“ santechnikos sistemos yra saugiai ir lengvai jungiamos, lanksčios konstrukcijos, daugiafunkcės, ypač atsparios vandens kokybės svyravimams, nedidelio svorio ir lengvai montuojamos.

   Skaitykite daugiau
  • Infrastruktūros sprendimai – aplinkai saugios sistemos

  • Saugūs plastikiniai vamzdžiai leidžia nedarant žalos aplinkai apdoroti šviežią ir panaudotą vandenį miestuose bei kaimuose, atsižvelgiant ir į ateities kartų poreikius. Mūsų patikimos ir saugios, ilgai tarnaujančios švaraus vandens, lietaus vandens ir nuotekų transportavimo bei saugojimo sistemos padeda mažinti įrengimo ir eksploatavimo sąnaudas.

Bendradarbiavimas su „Uponor“

Savo partneriams siūlome pasaulinę aprėptį, žinias ir ilgalaikį bendradarbiavimą.

Uždaryti