„Uponor“ kaip partneris

 • Uponor as a partner

Sprendimai, paslaugos ir aukšta kokybė kiekviename projekto žingsnyje

Pagrindinis „Uponor“ veiklos tikslas – sukurti vertę klientams ir partneriams. Orientuojamės į ilgalaikį bendradarbiavimą, esame patikimas verslo partneris ir siūlome sprendimus, padedančius mūsų klientams klestėti. Galutinis mūsų tikslas – bendradarbiaujant su profesionalais kurti geresnę gyvenamąją aplinką.

„Uponor“ turi senas tradicijas ir daug praktinės patirties santechnikos, patalpų klimato valdymo ir infrastruktūros sistemų tiekimo srityse. Tačiau produktai yra tik vienas iš „Uponor“ kompetencijos aspektų. Tikroji pridėtinė vertė slypi pasiūlymo visumoje: tai klientų poreikių numatymas, pagalba ieškant sprendimų, idealiai tinkamų jų projektams, ir aukšto lygio aptarnavimas.

„Uponor“ sėkmė priklauso nuo mūsų profesionalių partnerių sėkmės, todėl mums kokybė reiškia daug: tai ir pagalba, ir klientų aptarnavimas, ir ilgalaikis patikimumas bei produktų kokybė. Būdamas plastikinių ir kompozitinių vamzdžių bei spindulinio šildymo ir vėsinimo pradininkas, „Uponor“ tapo prekės ženklu, kuriuo galima pasikliauti visame pasaulyje. Tinkamai suprojektuotos, įrengtos ir eksploatuojamos „Uponor“ sistemos tarnaus tiek pat ilgai, kiek ir konstrukcijos, kuriose jos įrengiamos.

„Uponor“ daug dėmesio skiria santechnikų ir rangovų švietimui bei mokymui, kaip įrengti „Uponor“ produktus. Tai padeda teisingai atlikti montavimo darbus gyvenamuosiuose ir komerciniuose pastatuose arba įrengti komunalinės infrastruktūros sistemas. Kasmet organizuojame daugiau kaip 20 000 mokymų dienų įvairioms tikslinėms grupėms: rangovams, montuotojams, plėtotojams, projektuotojams ir nekilnojamojo turto savininkams.
  • Savo partneriams siūlome pasaulinę aprėptį, žinias ir ilgalaikį bendradarbiavimą. Jeigu Jums prireiktų pagalbos, esame pasiruošę padėti bet kokiame projekto etape nuo pradinės idėjos iki objekto perdavimo – galime bendrauti telefonu, susitikti asmeniškai arba atvykti į nurodytą vietą.

  • Statybų projektuose esminiai sprendimai priimami gerokai prieš nubraižant pirmuosius brėžinius. Konsultuojame investuotojus, projektų plėtotojus, statybų paslaugų teikėjus koncepcijos kūrimo bei planavimo etapuose ir teikdami sistemų sprendimų alternatyvas padedame pasirinkti teisingą kryptį. Teikiame preliminarius investicijų, eksploatacinių sąnaudų skaičiavimus ir galime padėti sukurti patikimą finansinį projekto pagrindą. Mūsų paslaugos apima ir pagalbą atrenkant gerai parengtus bei kvalifikuotus projektuotojus – tai padeda užtikrinti aukštos kokybės rezultatus. Taip pat remiame efektyvią rinkodarą, skirtą galutiniams reklamuojamo pastato vartotojams.

  • Procese nuo koncepcijos iki statybų projektas turi atitikti visus šiuolaikinių statybų technologijų reikalavimus. Be specializuotų technologinių žinių, šiame procese svarbios ir efektyvios kompiuterinės priemonės. Projektavimo specialistai gali naudotis mūsų mokymais, projektų pavyzdžiais ir projektavimo įrankiais, skirtais šildymo ir vėsinimo, vandentiekio ir infrastruktūros sprendimams.
   Bendradarbiaudami su „Uponor“, klientai gauna techninę pagalbą ir konsultacijas, susijusias su konkrečiais projektais. Patikriname ir garantuojame, kad projektas būtų įgyvendinamas efektyviai – tai ypač svarbu investuotojams, projektų plėtotojams ir statybų paslaugų teikėjams.

  • Statybos – tai planų pavertimas realybe. Šiame etape labai svarbu tiekimas, logistika, produktai ir montavimo efektyvumas. Visame pasaulyje garsėjame savo gaminių kokybe ir jų montavimo paprastumu. Be to, mūsų mokymai montuotojams padeda greitai ir patikimai atlikti visus darbus. Statybų paslaugų teikėjams siūlome pagalbą planuojant ir koordinuojant tiekimus bei logistiką, kad statybų metu nekiltų jokių trikdžių. Užtikriname visų montavimo darbų kokybę nuolat teikdami techninę pagalbą ir atlikdami galutinį patikrinimą.

  • Pasibaigus statyboms, pastatas pradedamas eksploatuoti – šiame svarbiame etape paskutinį kartą patikrinama, kaip atlikti montavimo darbai, ir pasirūpinama efektyviu eksploatavimu bei priežiūra. Objekto perdavimo eksploatuoti etape mes padedame savo partneriams patikrindami, ar mūsų sistemos veikia taip, kaip buvo suprojektuota. Klientui visada pateikiama išsami ir tiksli sistemų dokumentacija. Mūsų mokymai leidžia pastato valdymo specialistams užtikrinti sklandų ir netrikdomą eksploatavimą. Teikiame konsultacijas, susijusias su mūsų sistemų eksploatavimu, optimizavimu ir galimu atnaujinimu ne tik artimiausiu metu, bet ir viso pastato gyvavimo ciklo metu.

Uždaryti