Smatrix Wave; Uponor smatrix wave;

Uponor & More vasaros akcija: trigubi uPoint taškai už Smatrix Wave automatiką

Uponor & More vasaros akcija: trigubi uPoint taškai už Smatrix Wave automatiką

Skelbiame Uponor & More lojalumo programos vasaros akciją, kuri vykta nuo liepos 1 d. iki rugsėjo 30 d. Jos metu, už įsigytas paviršinio šildymo ir vėsinimo kontrolės Uponor Smatrix Wave sistemas, gausite net trigubus Uponor & More lojalumo programos uPoints taškus. Dalyvaukite programoje, rinkite taškus ir išsikeiskite juos į nuostabius Uponor prizus.

Trigubų uPoints taškų rinkimo taisyklės:

  • Įrengus 2 gyvenamuosius namus su Smatrix Wave sistemos komplektacija, už gautus trigubus uPoints taškus, galėsite išsirinkti Uponor vamzdžio pjoviklį dovanų.
  • Įrengus 5 gyvenamuosius namus su Smatrix Wave sistemos komplektacija, už gautus trigubus uPoints taškus, galėsite išsirinkti Uponor Magna vyniojimo įrenginį dovanų.
  • Įrengus 7 gyvenamuosius namus su Smatrix Wave sistemos komplektacija, už gautus trigubus uPoints taškus, galėsite išsirinkti Uponor Q&E akumuliatorinį įrankį dovanų.

Dar greičiau rinkti taškus galite parsisiuntę Uponor PRO App programėlę.

Savarankiška ir išmani Uponor Smatrix sistema montuotojams sutaupo laiko ir pinigų, ją paprasta sumontuoti, naudoti ir valdyti. Daugiau informacijos apie sistemas rasite čia: Uponor Smatrix.

Uponor Smatrix sistemas galite įsigyti čia: produkcijos pardavėjai