Individualus namas

Uponor loterijos laimėtojui – komfortas ir kokybiškos gyvenimo sąlygos

Integruota paviršinio šildymo ir vėsinimo kontrolės sistema, leidžianti stebėti ir kontroliuoti patalpų temperatūrą – tokį prizą laimėti pasiūlė „Uponor“ statybų parodos „Resta“ metu. Dalyvauti bei laimėti sistemą, lengvai pritaikomą bet kuriame interjere ir tinkamą tiek naujos statybos, tiek renovuojamiems pastatams, galėjo visi užsiregistravusieji, tačiau laimė nusišypsojo tik vienam dalyviui.

2 tūkst. eurų vertės prizo laimėtojas Deimantas Dalibogas pripažįsta – loterijoje dalyvavo atsitiktinai, nors bendrovės „Uponor“ vardas jam ne naujiena. D. Dalibogos namuose Panevėžyje įrengtos šio gamintojo grindų šildymo, vėsinimo, vandentiekio sistemos, be trikdžių tarnaujančios jau 15 metų. Sistemų ekonomiškumas, ilgaamžiškumas ir kokybė, anot pašnekovo, jam svarbiausi kriterijai. Juos atitinka įmonės „Uponor“ siūloma produkcija, kuri buvo pasirinkta įrengiant ir antrąjį šeimos namą Šventojoje.

Kokių pasikeitimų D. Dalibogas laukia namuose įdiegus paviršinio šildymo ir vėsinimo sistemą „Uponor Smatrix Wave Plus“? Pašnekovo žodžiais – komfortiškos, nuo poreikių ir polinkių priklausomos aplinkos. Su šia sistema kambariuose nustačius 20 laipsnių temperatūrą, ji bus užtikrinta visuose kambariuose. Šiltuoju metų laiku galima nesudėtingai reguliuoti sieninį ir lubinį patalpų vėsinimą. Tad skandinaviškos architektūros, moderniame D. Dalibogos name, kurį suprojektavo architektas Gintautas Natkevičius, nuo šiol kiekvienas jausis komfortiškai, oras namuose atitiks visus šeimos poreikius, o stilingi termostatai puikiai įsilies į būsto interjerą.

Sistemos privalumas ne tik patalpų komfortas, bet ir mažesnės energijos sąnaudos. Dažnai visoms patalpoms tinkamai šildyti ar vėsinti reikalingos didesnės energijos sąnaudos, jos šildomos nevienodai, atlikti skaičiavimai parodė, kad efektyvi „Uponor“ kontrolės sistema padeda sutaupyti iki 20 proc. šildymo kaštų.

Quick and Easy

„Smatrix“ sistema taip pat pasižymi automatinio balansavimo technologija, kuri parenka tikslų energijos kiekį, reikalingą optimaliam komforto lygiui užtikrinti. Tad nereikia rūpintis reguliavimu ar aplinkos pokyčių stebėjimu, tai atlieka Uponor Smatrix sistema. „Smatrix Style“ termostatuose įdiegti santykinės drėgmės matuokliai, tokiu būdu vėsinant patalpas išvengiama rasos taško susidarymo, namuose nesikaupia drėgmė, išnyksta pelėsio pavojus. Tai itin svarbu visiems besirūpinantiems savo sveikata ir norintiems gyventi saugiuose ir sveikuose namuose.

Apie Uponor Smatrix Style

Valdymo sistemą „Uponor Smatrix Wave Plus“ paprasta įrengti ir prižiūrėti be specialistų pagalbos. Ją sudaro keturi elementai – liečiamas valdiklis, kontroleris, terminės pavaros ir kambariuose įrengiami ploni bei elegantiški juodos ar baltos spalvos termostatai. Sistema gali būti valdoma telefonu arba planšetiniu kompiuteriu, naudojant išmaniąją programėlę „Uponor Smatrix“. 

Uponor Smatrix Wave Plus“ sistema tinkama ne tik naujos statybos individualiems namams ar daugiabučiams, bet ir renovuojamam būstui. Diegiant sistemą išvengiama laidų klojimo, tai yra – gręžimo ar griovimo darbų – termostatai su valdikliu susieti stipriu radijo ryšiu. Viena svarbių „Uponor Smatrix“ sistemos ypatybių – ji naudojama ir šildymui, ir vėsinimui, suteikdama namams didesnį komfortą ir mažesnes išlaidas energijos suvartojimui.