business

Uponor plečia savo veiklą

Uponor plečia savo veiklą Rytų Europoje!

Džiaugiamės galėdami pranešti, kad Uponor Building Solutions - Europe, nuosekliai įgyvendindama dinamiško augimo strategiją, įsigijo Lenkijos įmonę Capricorn S.A.  

capricorn

Capricorn S.A. – šeimos verslas, rinkoje veikiantis jau 30 metų. Įmonė įsikūrusi Świebodzice (Žemutinė Silezija), kurioje dirba daugiau nei 400 darbuotojų. Dėka novatoriškų idėjų ir sprendimų, įmonė užsitikrino tvirtas pozicijas ne tik Lenkijos, bet ir kitose Europos rinkose. Capricorn produktų portfelis puikiai papildo mūsų paviršinio šildymo ir vėsinimo produktų asortimentą. Ne mažiau svarbu, kad įsigijimo deka, plečiame Europos Uponor gamyklų tinklą, kuris padės patenkinti augančią modulinių sprendimų paklausą ir sustiprins mūsų pozicijas visame Rytų Europos regione.

 

Labai tikimės vaisingo bendradarbiavimo su naujais kolegomis iš Capricorn, bei intensyvaus keitimosi žiniomis ir patirtimi. Uponor gamybinės bazės išplėtimas į naują vietą Świebodzice mieste, vaidins svarbų vaidmenį siekiant mūsų organizacijos planuojamo augimo. Esame įsitikinę, kad suvieniję jėgas, sustiprinsime rinkos lyderio pozicijas saugaus vandentiekio, bei šildymo ir vėsinimo sprendimų srityje.