Uponorin ratkaisut teollisuuteen

Sprendimai pastatams

Pramoniniai pastatai

Ateitis priklauso pramonei

Pasaulio pramonės gamyba ateityje bus susijusi su moderniomis informacijos ir ryšių technologijomis. Tam reikės išmanių ir į skaitmeninį tinklą sujungtų sistemų. Daug kūrybingų žmonių jau dirba su ateities projektais siekdami kurti tvarų ir energiją taupantį pasaulį. Jungimas į tinklą pastatuose tampa įprastas, todėl galima savarankiškai valdyti techninę pastato įrangą. Įranga automatiškai reaguoja į aplinkos įtaką ir žmonių pageidavimus. Naudodama savo naujoviškus gaminius ir sistemas „Uponor“ yra gerai pasirengusi patenkinti ateities poreikius.

Uponor pramoniniai pastatai

Efektyvios energijos koncepcijos visiems salės tipo pastatams

  • Mažos investavimo ir eksploatavimo išlaidos
  • Patikimi, patikrinti gaminiai
  • Geriausia įmanoma darbo ir gamybos aplinka
  • Didžiausios galimybės lanksčiai išnaudoti erdvę

 

Manga industrinis grindu sildymas

Visada švarus geriamasis vanduo

Higieniškas geriamojo vandens sistemos montavimas labai svarbus pastatuose, kuriuose susirenka daug žmonių. Šiam tikslui pasiekti būtina, kad vamzdynų tinklo higieninės sąlygos būtų idealios nuo pristatymo iki išleidimo vietos.
Daugiau sprendimų geriamojo vandens sistemoms
Uponor biurų pastatų sistemos
Montuotojams

Privalumai jums

Nuo pramoninio paviršinio šildymo iki paskirstymo spintų ir nuo vietinių šilumos paskirstymo sprendimų iki higieniško geriamojo vandens tiekimo – naujoviškos „Uponor“ sistemos apima visą montavimo technologijų įvairovę. Kiekvienas komponentas yra išbandytas ir patikrintas, pasižymi ilgu eksploatavimo laikotarpiu ir lengvu montavimu. Galite naudotis įvairiomis mūsų paslaugomis. Nuo mūsų pardavimo atstovų iki „Uponor Akademijos“: mūsų specialistai dirba suteikdami jums pagalbą visuose projekto etapuose.

Faktai

  • Individualių sprendimų kūrimas kiekvienam kliento projektui
  • Patikrinta kokybė ir ilgaamžiškumas
  • Išbaigtos sistemos iš vieno šaltinio
  • Korozijai atsparios sistemos
  • Greitas ir paprastas montavimas
  • Tinka atsinaujinantiems energijos šaltiniams
Pastatų savininkams

Privalumai jums

Investuotojams į pramonės ir logistikos infrastruktūrą bei jos operatoriams svarbiausias kriterijus yra ekonominis pastato efektyvumas. Būtina rasti pastato konstrukcijai tinkamus sprendimus, ypač šildymo ir vėsinimo, užtikrinančius mažiausias galimas energijos, remonto ir priežiūros išlaidas naudojimo laikotarpiu.

„Uponor“ supranta kokios sąlygos yra būtinos įvairioms prekėms saugoti: pavyzdžiui, maisto produktams, elektronikos komponentams arba popieriaus gaminiams. Mūsų sprendimai užtikrina pastovią temperatūrą ir drėgmę visuose pastato aukštuose nenaudojant techninės įrangos. Galima lengvai įgyvendinti papildomus reikalavimus. Turite visišką pastato grindų naudojimo laisvę.
Architektams / dizaineriams

Privalumai jums

Visi, planuojantys pramonės infrastruktūrą, gali pasikliauti patikimais „Uponor“ sprendimais, kurie sumažina energijos suvartojimą. Tai apima specialius atsinaujinančių energijos išteklių ir alternatyvių priemonių, skirtų šildymo ir vėsinimo energijai tiekti, naudojimo poreikius.
„Uponor“ šilumos paskirstymo sprendimai, skirti pramoniniams pastatams, integruoti į betoną padeda užtikrinti antrinį šilumos panaudojimą. Tai reikšmingai sumažina šilumos tiekimo pramoniniams pastatams išlaidas.

50 % pirminės energijos, naudojamos gamyboje, paverčiama antrine šiluma, kurią galima naudoti pakartotinai. Kai naudojama antrinė šiluma, galima išsiversti be brangių priemonių, didinančių pastato konstrukcijos energijos vartojimo efektyvumą.

Sveikatai ir produktyvumui tinkama patalpos temperatūra

Mūsų energiją taupantys sprendimai idealiai tinka atsinaujinantiems energijos ištekliams, padeda sumažinti energijos suvartojimą ir CO2 išmetimą. Teikiame visapusiškas paslaugas nuo planavimo ir brėžinių paruošimo iki atidavimo eksploatuoti bei kitokių aptarnavimo paslaugų.