Uponor inovacijos

Vanduo, gyvenimo kokybė, efektyvumas – „Uponor“ dirba su ateities sprendimais

Inovacijos@Uponor

Pasaulyje geriamojo vandens nepakanka – „Uponor“ padeda taupyti šiuos brangius išteklius

Kaip vartotojai ir pramonė vartos šiuos brangius išteklius ateityje? Tai pagrindinis klausimas ateičiai. „Uponor“ įsipareigojusi palaikyti vandens tvarumą kurdama inovatyvias koncepcijas, kurios leidžia mėgautis geriamuoju vandeniu saugiai ir vartoti jį ekonomiškai.

Vis daugiau žmonių gyvena miestuose – „Uponor“ tikslas užtikrinti jų gyvenimo kokybę

Tankiai apgyvendintuose regionuose ypač svarbu užtikrinti gyventojų gyvenimo kokybę. Tai svarbu visur: namuose, darbe ir laisvalaikio leidimo metuMiesto gyventojų dalis industrinėse valstybėse
Šaltinis: Roland Berger

Žvilgsnis į „Uponor“ ateities laboratoriją: idėjos, moksliniai tyrimai, koncepcijos

Būdama inovatyvi bendrovė, „Uponor“ plačiai investuoja į mokslinius tyrimus ir plėtrą. „Uponor“ nuolat bendrauja ir bendradarbiauja su savo klientais ir partneriais. Dalyvaukite patirties mainuose. Papasakokite mums apie savo norus bei patirtį. Arba papasakokite, kur matote potencialą efektyviau naudoti energiją ir higieniškai valdyti vandens tiekimą. Kartu rasime sprendimus, kurie bus naudingi ir visiems.

Mums reikia kūrybingų minčių, kad galėtume dar labiau plėtoti savo idėjas. „Uponor“ teikia didelę reikšmę darbuotojų mokymams ir išsilavinimui. Daugiau informacijos apie darbą „Uponor‟ bendrovėje ir laisvas darbo vietas rasite čia. Klientams ir partneriams siūlome „Uponor Akademijos“ seminarus ir renginius aktualiomis temomis: vandens tiekimo, šildymo ir vėsinimo problemų sprendimai. Daugiau informacijos apie tai rasite čia.

Uponor santechnikos vamzdžiai