Viešbučiai

  • ShangriLaHotel
  • Radisson blue hotel
  • Hotel bathroom wellness
  • Hotel living room

Novatoriškos sistemos sprendimas viešbučiams

Mes siūlome platų vandentiekio, spindulinio šildymo ir vėsinimo sistemų asortimentą, pateikdami maksimalų komfortą naudotojui, didelį sistemos efektyvumą ir geriausias galimybes pasinaudoti atsinaujinančiais energijos šaltiniais. Mūsų sprendimai užtikrina aukščiausios kokybės mikroklimatą, kartu su efektyviu energijos naudojimu.

„Q&E Shrink-Fit“ sistema

„Uponor Quick and Easy“ vamzdynų sistemą yra lengvai pritaikoma plastikinių vamzdynų ir šildymo sistema. Sistema buvo pritaikyta specialiai pasaulinei rinkai. Jos novatoriškumas ir pažangios funkcijos - tobula sistema profesionaliems montuotojams.

Izoliuoti vamzdžiai

Izoliuoti vamzdžiai - įrodytas pavadinimas novatoriškai, lengvai pritaikomai ir izoliuotai vamzdžių sistemai. Su šia sistema galima gabenti skirtingus skysčius, viduje, ar pastato išorėje. Šios sistemos sudėtyje yra platus produktų pasirinkimas karšto ir šalto vandens tiekimui. Vamzdžių medžiaga garantuoja ilgą tarnavimo laiką. Dėl vamzdžių mažo svorio, juos galima greitai ir paprastai sumontuoti virš kliūčių, ar apvaliuose pastato kampuose. Vamzdynų sistema skirta: šildymo ar vėsinimo skysčiui gabenti, geriamojo vandens gabenimui, nuotekų, ar cheminių atliekų gabenimui.

„Uponor Snow & Ice“ tirpinimo sistema

Tradiciniai metodai sniego nukasimui yra brangūs, netvarkingi ir reikalauja darbo jėgos įdėjimo. „Uponor“ siūlo puikią alternatyvą - „Uponor“ sniego ir ledo tirpinimo sistemą. Sistemoje šiltas vanduo cirkuliuoja PEX vamzdžiais integruotais grindinyje. Vandens skleidžiama šiluma šildo paviršių iki temperatūros, kuri tirpina sniegą ir ledą.

„TABS“ sistema

TABS arba termiškai aktyvaus pastato sistemos siūlo šildymo ir vėsinimo sprendimus. Sistema yra ekonomiška ir energetiškai efektyvi. Sistema, kurios montavimo ir eksploatavimo kaštai maži, atitinka visus tvaraus pastato reikalavimus. Ši „nematoma“ sistema suteikia laisvę architektūriniams sprendimams ir interjero dizaineriams.

Grindinis šildymas

Rinkdamiesi mūsų grindinio šildymo sistemą, Jūs būsite tikri, kad pasirinkote tinkamą ir patikimą sprendimą. Švelnus šilumos spinduliavimas sukuriamas „Uponor“ grindinio šildymo sistema, kuri iš karto veikia asmens kūną be tarpinio patalpos oro sušildymo. Šio efekto rezultatas - vienodas jaukumas kambaryje esant 2° C žemesnei kambario temperatūrai. Grindinio šildymo sistema teikia naudą ir Jums - šiltos pėdos ir vėsi galva būtent tai ko reikia žmogaus kūnui.

 „MLCP Riser“ sistema

„Uponor MLCP Riser“ modulinė konstrukcija - mažesnėms sandėliavimo išlaidoms statybų aikštelėje, dėl sumažinto lengvasvorių detalių skaičiaus. Kiekvienoje statybų aikštelėje yra daugybė skirtingų medžiagų, užimančių darbo vietą ir apsunkinančių aikštelės valdymą. „Uponor MLCP Riser“ sistema susideda iš keleto komponentų - tai padeda sutaupyti vietą.

Uždaryti