Sprendimai pramoniniams pastatams

  • Industrial building outside view web
  • Industrial building logistic centre
  • Uponor planning support
  • Industrial underfloor heating

Energijos taupymas pasitelkiant „Uponor“ pramonines grindinio šildymo sistemas

„Uponor“ pramoninis grindinis šildymas yra ekonomiškas, nes visa sistema veikia naudojant žemos temperatūros vandenį. Šilumos nuostoliai šilumos generavimo ir paskirstymo taškuose gali būti sumažinti. Energijos sąnaudas galima padaryti mažesnes naudojant grunto energiją ir turimą terminę energiją, pvz., gaunamą iš gamybos procesų.

Didelis „Uponor“ pramoninio grindinio šildymo sistemų privalumas yra tai, kad jos neturi įtakos statinių pastatų apkrovų skaičiavimams. Todėl sistema gali būti montuojama tiesiai ant betoninių grindų blokų.

Be to, naudojant „Uponor“ santechnikos sistemas užtikrinamas aukščiausio lygio saugumas, įrengimo lankstumas, taupomas laikas ir apsisaugoma nuo problemų ateityje. „Uponor“ vandentiekio sistemos gali būti įrengiamos tualetuose, plovyklose ir dušinėse, taip pat virtuvėse. Jei pageidausite modulinės vandentiekio sistemos, galime užtikrinti, kad viską, ko reikia, gausite iš vienų rankų – nuo vandens šaltinio iki čiaupo galutiniame taške.

Pramoniniams pastatams siūlome ir suspausto oro sistemą. Ji tiekia reikiamo slėgio orą į darbo vietas patiriant minimalius nuostolius – tai užtikrina maksimalų našumą.
Industrial building

Chatterley Valley, šiaurinė Stafordšyro dalis, Jungtinė Karalystė

Vienas iš pasaulyje ekologiškai švariausių verslo ir logistikos centrų

Novatoriškas projektas pavadinimu „Blue Planet Chatterly Valley“ buvo įgyvendintas „Stroke-on-Trent“ mieste, Jungtinėje Karalystėje. Šis projektas yra itin ekologiškai švarus ir tvarus, apimantis 36000 m² sandėlių komplekso ploto. Kompleksas pastatytas įmonės „McLaren Construction“. Šiame komplekse veikia „Uponor“ pramoninė šildymo sistema, kuri buvo įmontuota į 27000 m² ploto grindinį su lazeriniu lyginimo įrenginiu. Per dieną buvo įrengiama iki 1800 m² komplekso grindinio. Skaitykite daugiau, kaip „Uponor“ atnešė dvasinę ramybę savo klientui.

Uždaryti