Sprendimai žemės ūkio pastatams

  • Agriculture outside view

Efektyvios sistemos energijos tiekimui ir paskirstymui

Ar tai būtų gyvenamieji, ar žemės ūkio pastatai, šilumos gaminimas ir paskirstymas lauko aikštelėse - „Uponor“ pasiūlys Jums sprendimus šildymui ar vėsinimui, šilumos paskirstymui ar vamzdynų įrengimui. Mūsų produktų portfelyje taip pat yra sprendimų šildymo sistemų įrengimui ir valdymui fermentavimo patalpose - nesvarbu ar jose šlapia, ar drėgna, ar patalpos naujai statomos, ar atnaujinamos.

Spindulinio šildymo sistemos ne tik energetiškai efektyvus ir patogus sprendimas temperatūros valdymui gyvenamosiose patalpose, bet ir tinkamos naudoti tvartuose, šiltnamiuose, sandėliuose ir dirbtuvėse. Su spindulinio šildymo sistema taip pat galima pašalinti sniegą fermoje, ar pravažiavimuose. Be to, mūsų lengvai pritaikomas ir izoliuotų vamzdžių sistemas galima jungti prie vietinio šilumos tiekėjo tinklų. Taip pat mes galime pasiūlyti šildymo ir vėsinimo sprendimą panaudojant grunto energiją.

agrecultural reference

„Uponor“ betoninio paviršiaus šildymo sistema Tungstene, Vokietijoje

„Powerfarm Bioenergie GmbH“ daugiapakopė fermentacijos gamykla tiekia biokuro žaliavas, esanti pietų Vokietijoje, Tuningo miestelyje. Pastovi temperatūra gamykloje gaunama naudojant „Uponor Contec“ betoninių paviršių šildymo sistemą. Sužinokite daugiau apie šios gamyklos koncepciją mūsų ataskaitoje.

Uždaryti